AREXTEK TR3800 BARKODLU VE PROXIMITY PDKS TERMİNALİ

büyük resim
AREXTEK TR3800 BARKODLU VE PROXIMITY PDKS TERMİNALİ

Personelin giriş-çıkış yaptığı yere monte edilir. Güçlü bataryası sayesinde elektrik kesintilerinden etkilenmez ve 72 saat kart basmaya imkan sağlar. İzinli ve girmesi yasaklanmış personeller tanımlanabilir. 24 adet tuş seçeneği ile gerekli bilgiler kaypad aracılığı ile girilebilir. istenirse tuş takımı tamamen kapatılabilir. Müşterinin Talebine bağlı olarak İnternetten teknik destek alabilir. Kullanılan kartları kopya edilemez.16x2 siyah ve ışıklı ekranlıdır. Kart okutulduğu zaman hafızasında kaç kart varsa gösterir. Yakın mesafeye kurulan Terminaller RS-232 haberleşme sistemi ile 100 metreye kadar bilgisayarla bağlantı kurabilir. Daha uzun mesafelerde araya convertor konulur ve RS-485/422 haberleşme sistemi ile sorunsuz şekilde bağlantı kurar. Ekranda Yıl/Ay/Gün Saat/Dakika ve basılan kart sayısını gösterir. Aynı kart arka arkaya birden fazla çekilmek istenirse ilk kartı kabul eder. Okutulan diğer kartları kabul etmez.


CROSSWAY PROXIMITY PDKS TERMİNALİ

büyük resim
CROSSWAY PROXIMITY PDKS TERMİNALİ

Personele daha önceden tanımlanmış mesajlar kartı okuttuğu anda iletilebilir.(Ör:Muhasebe uğra)İzinli ve girmesi yasaklanmış personeller tanımlanabilir. Geliştirilebilir elektronik altyapısı sayesinde değişen teknolojiler update edilebilir. Wiegand çıkışı sayesinde diğer kontrol birimlerine bağlanabilir. Dahili rölesiyle Turnike, kapı yada bariyer açtırabilir.


HUNDURE HTA 810 BARKODLU VE PROXIMITY PDKS TERMİNALİ

büyük resim
HUNDURE HTA 810 BARKODLU VE PROXIMITY PDKS TERMİNALİ

Personelin giriş-çıkış yaptığı yere monte edilir. İsteğe bağlı olarak masa üstünde de kullanılabilir. Kullanılan kartları kopya edilemez.Geniş ve ışıklı LCD ekranlıdır. Kart okutulduğu zaman beep sesi ile birlikte çekilen kart numarasını gösterir. Yakın mesafeye kurulan Terminaller RS-232 haberleşme sistemi ile 100 metreye kadar bilgisayarla bağlantı kurabilir. Daha uzun mesafelerde araya convertor konulur ve RS-485/422 haberleşme sistemi ile sorunsuz şekilde bağlantı kurar.Ekranında saat görüntüsü vardır. Programı Win95/98/2000/XP işletim sistemlerinde çalışabilir. Hafızası 256 k bytes?dir. 8.188 kayıt kayıt kapasitesi vardır.